Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·Óvoda udvar és játszótér fejlesztés
·Riport az 50 éves Horváth Józseffel
·Közérdekű tájékoztatás az avar és kerti hulladék égetéséről
·Díszőrség az ejtőernyős katonák emlékművénél Kéthelyen
·Zászlóval köszöntjük az újszülötteket
·Újra forog a film
·Bemutatkozik a Yin-Yang Életmódközpont
·A kéthelyi hársfák
·A Vincés nővérek Kéthelyen
·Üzenet haza
·Egyszerűen szép
·Vitaminnal erősítik a kéthelyi gyerekek immunrendszerét

Eredményeink

Az iskola tanulói ebben a tanévben is számos tanulmányi és sportversenyen vettek részt. A hely szűkössége miatt valamennyi verseny és helyezés felsorolására nincs mód, ezért a csak a legsikeresebbek eredményeit tudjuk közölni.

  • Somogysámsonban a szavalóversenyen Hosszú László (2. o.) 1., Dávid Péter (4. o.) 2. helyezés.
  • Marcaliban a Mikszáth Utcai Iskolában komplex anyanyelvi versenyen Tarcsa Eszter (3. o.) 4. és Farkas Péter (4. o.) 3. helyezés, a rajzversenyen Sebdenics Regina (3. o.) 3. és Horváth Richárd (4. o) 3. helyezés.
  • Balatonkeresztúron matematikaversenyen Pálfi Bence (3. o.) 6. és Farkas Péter (4. o.) 5. helyezés.
  • Buzsákban népdaléneklési versenyen Ilyés Bernadett (6. o.) 1., Draskovics Diána (6. o.) 2. és Horváth Dóra (7. o.) 3. helyezés.
  • Marcaliban a Noszlopy Gáspár Ált. Iskolában körzeti magyarversenyen versmondásban: Hosszú László (2. o.) 2. és Hege Evelin (3. o.) 4. helyezés, mesemondásban: Sebdenics Regina (3. o.) 4. és Horváth Richárd (4. o.) 3. helyezés, szépírásban: Horváth Viktória (2. o.) 4. helyezés, helyesírásban: Farkas Péter (4.o.) 3. helyezés.
  • Kéthelyen körzeti helyesírásversenyen Tarcsa Eszter (3. o.) 5. és Farkas Péter (4. o.) 1. helyezés.
  • Niklán matematikaversenyen Hosszú László (2. o.) 3., Szabó Richárd (2. o.) 4., Mándli Márió (3. o.) 4. és Sebdenics Regina (3. o.) 4. helyezés.
  • Balatonszabadiban Vass Lajos Országos Népzenei Versenyen a Középiskolás Kórus Arany fokozatot kapott
  • Székesfehérváron Arany Páva Népzenei Gála-Nagydíj minősítőn a Középiskolás Kórus kitűnő minősítést kapott díszoklevéllel.
  • Marcaliban Területi Katasztrófavédelmi Ifjúsági Versenyen csapatunk: Mándli Marinetta, Bódis Máté, Havanecz Bianka és Sebdenics Márk, 3. helyezés.
  • Levelezős környezetismeret versenyen Pálfi Bence (3. o.) az országos döntőbe jutott.
  • A Tesztkódex matematika levelezős versenyen Vancsó Dániel (5. o.) 6. és Mándli Marinetta (7. o.) 8. helyezés.
  • Alapműveleti matematikaverseny megyei fordulójában Kuti Róbert (8. o.) 4. helyezés.
  • IV. korcsoportos leány kézilabdázóink a városkörnyéki döntőn 2. helyezést értek el.

Kéthelyen I. korcsoportos egyéni és váltóbajnokságon

  • 40 m síkfutásban: Kovács Petra (3. o.) 1., Wimmer Dóra (2. o.) 2. és Bajnok Eszter (2. o.) 3. helyezés,
  • kislabdahajításban: Tóth Martina (3. o.) 1. és Keresztes Ádám (2. o.) 2. helyezés,
  • 4x50 m váltóban leányok 1. és fiúk 3. helyezés.

Nemesvidon Köztársaság Kupa Atlétikaversenyen

  • 60 m síkfutásban Kovács Petra (3. o.) 2., Bogdán Máté (5. o.) 1. és Hegyi Alexandra (6. o.) 2. helyezés,
  • 100 m síkfutásban: Kormos Bettina (8. o.) 3. és Nyárádi Szabolcs (7. o.) 1. helyezés,
  • 400 m síkfutásban Bogdán Auguszta (3. o.) 2. helyezés,
  • 600 m síkfutásban: Bogdán Máté (5. o.) 2. és Hegyi Alexandra (6. o.) 2. helyezés,
  • 800 m síkfutás Kormos Bettina (8. o.) 2., Bogdán Alexandra (8. o.) 3. és Nyárádi Szabolcs (7. o.) 1. helyezés,
  • távolugrásban: Bogdán Máté (5. o.) 1., Németh Viktória (8. o.) 1. és Kormos Bettina (8. o.) 2 helyezés,
  • kislabdahajításban: Horváth Rebeka (6. o.) 1., Németh Viktória (8. o.) 1. és Orsós Krisztián 3. helyezés,
  • súlylökésben: Németh Viktória (8. o.) 2. helyezés.

Marcaliban Körzeti Mezei Futóversenyen

  • I. korcsoport : fiú csapat 3. helyezés,
  • III. kcs. fiú csapat 1. helyezés és
  • IV. kcs. fiú 3. helyezés.

Fonyódligeten Körzeti Többpróba Bajnokságon

  • 100 m síkfutásban: Kormos Bettina (8. o.) 2. és Nyárádi Szabolcs (7. o.) 3.,
  • kislabdahajításban: Bujbáczi Lívia (8. o.) 1. és Péter László (8. o.) 3.,
  • 800 m síkfutásban: Kormos Bettina (8. o.) 2. és Nyárádi Szabolcs (7. o.) 1.,
  • súlylökésben: Barta Julianna (8. o.) 3,
  • távolugrásban: Nyárádi Szabolcs (7. o.) 1.,
  • és egyéniben: Bogdán Máté (5. o.) 1., Orsós István (6. o.) 2., Kormos Bettina (8. o.) 2., Nyárádi Szabolcs (7. o.) 1.
  • és csapatban: III. kcs. leányok 3., III. kcs. fiúk 1., IV. kcs. leányok 2. és IV. kcs. fiúk 1. helyezés.

Kaposváron Atlétika Diákolimpia Megyei Döntőn

  • egyéni összetettben: Bogdán Máté (5. o.) 2. helyezés és
  • III. kcs. fiú négypróba csapatban: 3. helyezés.

Kéthelyen I. korcsoportos egyéni és váltóbajnokságon

  • 50 m síkfutásban: Kovács Petra (3. o.) 1., Bajnok Eszter (2. o.) 2. és Orsós Arnold (1. o.) 3.,
  • távolugrásban: Kovács Petra (3. o.) 1. és Orsós Tamara (1. o.) 2.,
  • kislabdahajításban: Tóth Martina (3. o.) 1. és Hosszú Barna (2. o.) 3.,
  • 4x50 m váltóban: leányok 1. és fiúk 2. helyezés.

Egész évben eredményesen versenyeztünk.
(2005. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Rózsi néni önálló, aktív 90 éves
(2019. I.szám Tavasz)
·Kerámia szakkör
(2018. III.szám Ősz)
·Működik a szakszervezet az óvodában
(2016. I-II.szám Nyár)
·Általános iskolai versenyeredmények 2014/2015.
(2015. II.szám Nyár)
·Falunap
(2012. II.szám Nyár)
·Szecsődi Árpádra emlékezünk, aki idén lenne 80 éves
(2011. II.szám Nyár)
·Farsang az óvodában
(2009. I.szám Tavasz)
·Gyermeknap az óvodában
(2008. II.szám Nyár)
·A szeretet nem válogat
(2006. IV.szám Tél)
·„Előkészítve áll a pálya…”
(2005. II.szám Nyár)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.07 msodperc