Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·Helyesen író kéthelyi lányok
·A Kapitány kiszállt...
·Télutó, tavaszelő az oviban
·Húsvét
·Kéthelyi sorsok
·A támogatott lakhatásért
·Kéthelyi mesterek - Mika Szabolcs, a preparátor
·Boszibál ismét
·Sakk
·Pünkösd

Általános iskolai versenyeredmények 2017/2018. tanév

Verseny: Résztvevők-osztály: Helyezés:
Alapműveleti matematika verseny-körzeti forduló Vincze Fanni 6. 3.
Csegzi Milán 6. 4.
Szabó Áron 5.a. 4.
Péter Noémi 5.b. 6.
Katasztrófavédelmi verseny – körzeti forduló Dávid Enikő 7., Csonka Barnabás 7., Tóth Lóránt 7., Hodorics Rebeka 7., Hodorics Domonkos 8. 3.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírás verseny megyei forduló Kecskeméti Réka 5.b. 3.
Országos Történelem Verseny Tóth Lóránt 7. 13.
Helyesírás verseny-Sávoly Dinnyés Ákos 1. 3.
Hosszú Ninett 2. 3.
Egyéni és váltóbajnokság – megyei döntő Bogdán Angéla 60 m 4.
Hodorics Rebeka távolugrás
100 m
13.
8.
4X100 m-es váltó
(Hodorics D, Bogdán D, Bogdán K, Erdélyi J.D.)
1.
országos döntőbe jutottak!
Bogdán Kristóf kislabda hajítás
100 m
12.
6.
Bogdán Dávid távolugrás
100 m
3.
4.
Hodorics Domonkos 100 m 3.
Erdélyi J. Dominik kislabdahajítás
100 m
300 m
9.
2.
1.
Egyéni és váltóbajnokság –országos döntő - Győr 4x100-as fiú váltó 2.
Mezei futóverseny – megyei döntő IV. kcs. fiú csapat (Hodorics D, Bogdán D, Olasz Á, Bogdán K. Erdélyi J.D.) 3.
Hárompróba II kcs. körzeti döntő Fiú csapat 4.
Orsós Erzsébet 4. 1.
Hárompróba II.kcs . megyei döntő Orsós Erzsébet 4. 1.
országos döntőbe jutott!
Hárompróba II. kcs. országos döntő Orsós Erzsébet 4. 13.
Hárompróba III. kcs. körzeti döntő Vincze Fanni 6. 3.
Bogdán Szilárd 5. 3.
Hárompróba IV. kcs. körzeti döntő Fiú csapat 1.
Hárompróba IV. kcs. megyei döntő Fiú csapat (Erdélyi J.D, Bogdán D, Hodorics D, Bogdán K., Erdélyi Márk, Gebei András) 1.
országos döntőbe jutottak!
Hárompróba IV. kcs. országos döntő Fiú csapat 11.
Kisiskolák atlétika versenye-megyei döntő Fiú csapat
Lány csapat
4.
3.
Egyéni: Bogdán Dávid
Erdélyi J. Dominik
Orsós Erzsébet
1.
2.
1.
800 m Erdélyi J. D. 1.
Svéd váltó-fiú csapat
lány csapat
3.
3.
Futsal IV. kcs. teremlabdarúgás körzeti Fiú csapat 2.
Labdarúgás IV. kcs. - körzeti Fiú csapat 4.
Ju-Jitsu: Diákolimpia-országos döntő Dudás Virág 8. 1.
Sakk Diákolimpia-megyei döntő III-IV. kcs. fiú csapat 2.
Tóth Lóránt 3.
Takács Dominik 1.
Léránt Boglárka 1.
TIT levelezős tanulmányi versenyek Baka Dániel 2. anyanyelv 1.
Hosszú Ninett 2. anyanyelv 2.
Cseke Hanna 2. anyanyelv 3.
Orsós Bence 2. környezetismeret 5.
Rátonyi Bence 2. környezetismeret 5.
(2018. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Vörös Zsolt
(2019. III.szám Ősz)
·Motoros túra Horvátországba
(2018. II.szám Nyár)
·In memoriam Németh István
(2015. IV.szám Tél)
·Rózsi néni nem mesél már...
(2015. I.szám Tavasz)
·Köszönet a fotókért…
(2012. IV.szám Tél)
·1. helyen NB/III-as női kézilabda csapatunk
(2010. IV.szám Tél)
·A Művelődési ház tervezett programjai
(2009. II.szám Nyár)
·A Kéthelyért Egyesület éves beszámolójából
(2008. II.szám Nyár)
·A parlagfűmentes Kéthelyért!
(2006. II.szám Nyár)
·A Petőfi Sándor Művelődési Ház nyári programja
(2004. II.szám Nyár)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.04 msodperc