Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·A Nyitott Klub elmúlt öt évéről
·Ha nyár….., akkor olvasótábor!
·300 éves az iskolai oktatás Kéthelyen
·Állatartás
·Nehéz hónapok a vírushelyzet miatt
·Helyi gazdaságfejlesztés Kéthely községben
·Német nyelvi tábor
·Három éve Kéthelyen az Atroplusz Kft.
·Erdei játszótábor két turnusban
·Újra pereg a film a Kéthelyi moziban
·Egyszerűen szép
·Magyarok kenyere gyűjtőpont Kéthelyen

Általános iskolai versenyeredmények 2014/2015.

Hosszú Kristóf, iskolánk sok versenydíjat szerző tanulója elballagott
Verseny neve:
Résztvevő(k):
Helyezés:
Országos történelem verseny megyei fordulója
Hosszú Kristóf 8. o.
1.
Szent Imre tanulmányi verseny – Vajda János gimnázium Keszthely
Hosszú Kristóf
1.
Országos történelem verseny országos forduló
Hosszú Kristóf 8. o.
8.
Megyei honismereti vetélkedő
6. oszt.:
Ambrus Zoé, Léránt Zalán, Szita Kitti, Takács András
8. oszt.:
Bozsó Barbara, Bogdán Karolina Réka, Vimmer Áron, Hosszú Kristóf (Tóth Marcell)
Megyei döntőbe jutottak
Honismereti vetélkedő megyei döntő
6. oszt.:
Ambrus Zoé, Léránt Zalán, Szita Kitti, Takács András
8. oszt.:
Bozsó Barbara, Bogdán Karolina Réka, Vimmer Áron, Hosszú Kristóf (Tóth Marcell)
4.


5.



Simonyi Zsigmond Kárpát –medencei helyesírási verseny
Hosszú Kristóf 8. o.
Megyei döntőbe jutott
Eötvös József levelező fizika verseny
Hosszú Kristóf 8. o.
Dudás Eszter 7. o.
Trunkó Bálint 7. ó.
1.
2.
5.
Eötvös József levelező fizika verseny – megyei forduló
Hosszú Kristóf 8. o.
Dudás Eszter 7. o.
Trunkó Bálint 7. ó.
3.
7.
8.
Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló
Dudás Eszter 7. o.
19.
Alapműveleti matematika verseny – megyei forduló
Hosszú Kristóf 8. 0.
6.
Kalmár László matematika verseny - megyei forduló
Vincze Fanni 3. o.
4.
Körzeti katasztrófavédelmi verseny
Takács András 6.o.
Bajnok Bálint, Tóth Marcell, 7.o.
Vimmer Áron 8.o.
1.
Megyei katasztrófavédelmi verseny
Bajnok Bálint, Tóth Marcell, 7.o.
Vimmer Áron, Markó Renátó 8.o.
4.
Körzeti idegen nyelvi kommunikációs német verseny
Bogdán Karolina Réka 8. o.
Hosszú Kristóf 8. o.
1.
3.
Körzeti német szövegértési verseny
Hodorics Domonkos 5. o.
Léránt Boglárka 5. o.
2.
6.
Mikszáth Kálmán utcai Ált. Isk. komplex anyanyelv-és rajz versenye
Anyanyelv:
Horváth Gerda 3. o.
3.
Noszlopy Gáspár Ált. Isk.
körzeti versenye
Helyesírás
-Horváth Gerda 3. o.
-Ambrus Noel 4. o.

1.
3.
Körzeti matematika verseny
Balatonkeresztúr
Vincze Fanni 3. o.
1.
Sávolyi helyesírás verseny
Kecskeméti Réka 1.o.- Szabó Áron 2.o.
2.
Horváth Gerda 3. o.- Hodorics Rebeka 4. o.
Mika
3.
Mika Anna 5. o. – Bognár Anasztázia 6. o.
2.
Sebdenics Hermina 7. o. – Hosszú Kristóf 8. o.
1.
Teremlabdarúgás diákolimpiai körzeti döntő
III. korcsoportos fiúk:
Hodorics Domonkos, Takács András, Hegedűs Krisztián, Orsós Bálint, Léránt Zalán, Bogdán Barnabás, Orsós Márk
2.
IV. korcsoportos fiúk:
Orsós Martin, Orsós Márk, Csegzi Zsolt, Bogdán Róbert, Bajnok Bálint, Vimmer Áron, Markó Renátó, Bogdán Barnabás, László Zoltán
3.
Mezei futóverseny körzeti döntő
IV. korcsoportos fiúk:
Orsós Martin
2.
II. korcsoportos lányok:
Soltra Arabella
4.
III. korcsoportos lányok:
Bogdán Regina
7.
Körzeti atlétikai verseny
II. kcs.
Egyéni összetett:
Bogdán Kristóf 4.o. egyéni
3.
III.kcs.
Leány csapat
Bogdán Regina 5. o. egyéni
Fiú csapat
Orsós Márk 7. o. egyéni
Bogdán Barnabás 7.o. egyéni
2.
3.
2.
1.
2.
IV. kcs.
Fiú csapat
Orsós Martin 7. o. egyéni
2.
3.
Diákolimpia atlétikai megyei döntő – egyéni
IV. kcs.
Bogdán Róbert – távolugrás
- 100 m
Orsós Martin – 300 m
- kislabda

1.
1.
2.
4.
III. kcs
Bogdán Barnabás – 60 m
- távolugrás
Orsós Márk – 600 m
- távolugrás
Hodorics Domonkos – 60 m
Bogdán Regina – 600 m

1.
4.
3.
3.
8.
7.
Fiú 4x100-as váltó:
Takács András
Orsós Márk
Hodorics Domonkos
Bogdán Barnabás
2.
Diákolimpia atlétikai megyei döntő – négypróba
III. kcs.
Orsós Márk – egyéni összetett
1.
Csapat:
Bogdán Barnabás
Orsós Márk
Takács András
Hodorics Domomkos
Karsai Michael
3.
Diákolimpia atlétikai országos döntő - négypróba
Orsós Márk
7.
Diákolimpia atlétikai megyei döntő – ötpróba
IV. kcs.
Egyéni összetett
Bogdán Róbert 7. o.
1.
Somogy megyei diákolimpiai sakkverseny csapat bajnokság
Alsós fiúk: Takács Dominik, Csegzi Milán, Tóth Lóránt, Ambrus Noel, Léránt Boglárka
1.
Felsős fiúk:
Hosszú Kristóf, Takács András, Léránt Zalán, Csegzi Zsolt
2.
Felsős lányok:
Bogdán Brigitta, Ambrus Zoé, Szilágyi Alexandra
4.
Somogy megyei amatőr egyéni sakk diákolimpiai bajnokság
II. kcs. leány:
Léránt Boglárka
1.
III. kcs. fiú:
Takács András
1.
IV. kcs fiú:
Hosszú Kristóf
2.
III. kcs. fiú:
Léránt Zalán
3.
VI. kcs. fiú:
Csegzi Zsolt
4.
II. kcs. lány:
Szilágyi Alexandra
5.
II. kcs. fiú:
Csegzi Milán
5.
Év sportolója díj
Somogy megye legjobb diák csapata
Hodorics Domonkos, Karsai Michael, Bogdán Róbert, Bogdán Barnabás, Vörös Balázs, Huszár Krisztián
3.
Egyházmegyei hittan verseny
Vers- és prózamondás
Takács Dominik 3. o.
Mika Anna 5. o.
Sebdenics Hermina 7. o.

2.
6.
6.
Kis iskolák megyei atlétikai döntője
Fiú csapat:
Ambrus Noel 4. o.
Bogdán Barnabás 7. o.
Bogdán Kristóf 4. o.
Bogdán Róbert 7. o.
Orsós Márk 7. o.
Orsós Martin 7. o.
1.
Svéd váltó
Bogdán Barnabás 7. o.
Bogdán Kristóf 4. o.
Bogdán Róbert7. o.
Orsós Martin7. o.
1.
Egyéni 600 m
Orsós Márk
1.
Egyéni három próba III.kcs.
Orsós Márk
Bogdán Barnabás
IV.kcs.
Orsós Martin
Bogdán Róbert


1.
3.

1.
3.
Leány csapat:
Soltra Arabella 4. o.
Hodorics Rebeka 4. o.
Nagy Zsanett 5. o
Bogdán Regina 5. o.
Bogdán Katalin 5. o.
Horváth Georgina 7. o.
3.
Egyéni 600 m
Bogdán Regina
5.
Egyéni három próba
Hodorics Rebeka
2.
Országos atlétikai diákolimpiai döntő
Bogdán Barnabás 60 m
Orsós Márk távolugrás
Bogdán Róbert távolugrás
100 m
9.
8.
10
12.
Országos atlétikai diákolimpiai döntő

Kisiskolák országos döntője
Fiú csapat: országos döntő Békéscsaba
Svédváltó
Orsós Márk
3.
(2015. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Télutó, tavaszelő az oviban
(2020. I.szám Tavasz)
·Örökre elment egy borász...
(2018. II.szám Nyár)
·Közelítettünk…
(2016. III.szám Ősz)
·Sakk
(2015. I.szám Tavasz)
·Anekdotákat gyűjtök
(2013. IV.szám Tél)
·Nova, 2011.
(2011. III.szám Ősz)
·Dávid Tamás képviselőjelölt bemutatkozása
(2010. III.szám Ősz)
·Jó érzés…
(2008. IV.szám Tél)
·A parlagfűmentes Kéthelyért!
(2006. II.szám Nyár)
·Minőség, szolgáltatás, fejlesztés
(2004. IV.szám Tél)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.05 msodperc