·Helyi gazdaságfejlesztés Kéthely községben
·Újra pereg a film a Kéthelyi moziban
·Egyszerűen szép
·Magyarok kenyere gyűjtőpont Kéthelyen

Sakk

Balatonföldvár – Tóparti Sakkparti: kis létszámban vettünk részt az 5-5 perces villámpartikból álló versenyen. Eredmények: Lengyel Péter 3., Ambrus Zoé pedig egy szép kupával, 1. helyezettként jöhetett haza. A délutáni sakkszimultánon Lengyel Péternek sikerült győztesként felállni az asztaltól, s egy kupával gazdagodott a gyűjteménye.

Balatonföldvár – a Somogy Megyei Grand Prix sorozat 3. fordulója: itt már 15 fővel indultunk.
I. korcsoportban kiemelkedett 4 pontjával Fekete Luca. Második Szilágyi Alexandra lett. Harmath Borbála élete első versenyén 2 pontig jutott, ezzel 5. helyezést ért el.
II. korcsoportban Léránt Boglárka 2. helyezett lett, Misák Kitti 4. helyét is oklevéllel jutalmazták. Bogdán Brigitta – szintén élete első versenyén – 5. helyet szerzett. A fiúk közül Pálfi Gergő 5 ponttal nyert kupát.
III. korcsoportos fiúknál Pálfi Péter 1., Hosszú Kristóf 5., Takács András 6. lett.
Felnőtt mezőnyben, középiskolásként Hamrik Bianka, Szerpák Anita megizzasztotta ellenfeleit, 1-2. helyezést értek el.
A verseny érdekessége, hogy alsósoknál rekord számú: 34 induló volt, Székesfehérvár, Nagykanizsa, Tolna megye tehetséges sakkozóiból erős mezőny gyűlt össze.

Balatonboglár – Nemzetközi értékszámszerző versenyen, ahol több nemzetközi mester és FIDE mester is részt vett, Tóth Dániel a legjobb ifjúsági versenyző lett, Pálfi Péter pedig 32 élőponttal gazdagodott.

Marcali – A Mikszáth Utcai Általános Iskola hagyományos nyári sakktáborában 10 kéthelyi diák vett részt aktívan és jó eredménnyel. Hasonló létszámban – idén először – a kéthelyi művelődési házban is volt 3 napon keresztül sakkoktatás, amely jó hangulatban zajlott. Babits András balatonkeresztúri sakkozó irányítása mellett, délelőttönként edződtek a gyerekek.

Tamási – Az augusztusi versenyen kis létszámú kéthelyi delegációval képviseltettük magunkat. A legkisebbek csoportja volt a legnépesebb: Takács Dominik 4. helyezett, Léránt Boglárka fiúkat is megelőzve abszolút bajnok lett, egy kupával és aranyéremmel tért haza. (Hét partiból hat győzelemmel, egyetlen vereséggel.) Szilágyi Alexandra bronzérmes lett.
A középső csoportban a 3. helyért, rájátszásban Takács Andrásnak sikerült a bronzérmet elnyernie. (Érdekesség, hogy a bronzéremért a rájátszásban négyen küzdöttek, köztük három kéthelyi: Andrison kívül Hosszú Kristóf, Léránt Zalán.)
A felnőtt és ifjúsági csoportban Tóth Dániel 5. helyezett lett.
A csapatversenyben két csapatunk indult, a Tóth Dániel - Léránt Boglárka – Hosszú Kristóf összetételű csapat bronzérmet szerzett.