·Támogatás Covid-19 pozitív családoknak

Beszámoló Gyuláról

Az elrajtolás pillanata

A hosszú út, majd a szállás elfoglalása után irány az uszodába bemelegíteni. A város szép, az uszoda gyönyörű, nyitott 50 méteres feszített víztükrű medencével rendelkezik.

A Nyitott Pályás Szenior Úszó Országos Bajnokság minden nyáron megrendezésre kerül, számos vendég és szenior úszó részvételével. Ezidáig nem sikerült eljutnom oda. A kaposvári csapatban versenyeztem, négyen voltunk, spontán alakítottuk ki a mix (férfi-női) vegyes váltót. Jól teljesítettünk, bronzérmesek lettünk, ezért másnap leúsztuk a mix gyors váltót is, melyen szintén harmadik helyezést értünk el.

A verseny három napjából csak kettőt tudtam Gyulán tölteni. Az első napon a váltón kívül indultam 50 m pillangóban, ahol első helyezést értem el. A következő napon két számban indultam: 100 m pillangó (első helyezés), 50 m gyors (második helyezés).

Jó érzés volt a dobogón állni. Két nap alatt két arany, egy ezüst és két bronzérem, nem rossz! Messze volt, de érdemes volt megtenni a hosszú utat!