Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum

Legújabb szám
·Le a cipőkkel! Elkészült!
·Aranysakál és róka “létük” csúcspontján
·Németh István nyomdokain
·Megújul a szőlőhegyi kápolna
·Önkormányzati hírek
·Huszonöt éve, 1996-ban alakult meg a sakkszakkör
·Hírek a Települési Értéktár tájáról
·Az újrakezdés sokszor a legjobb döntés az életben
·Annus néni 95 éves
·Sakkhírek
·Nyári táborok az általános iskolában - Hasznos ismeretek
·Kalandozó tábor – két turnusban
·Német nyelvi tábor
·Léna virágoskertje és ami mögötte van…
·Egy fiatal fotós Kéthely értékeinek nyomában

Versenyeredmények az iskolában – 2013. tavasz

Tanulmányi versenyek

Hetedikesek, akik versenyeken öregbítették iskolánk hírnevét

(A nevek után, zárójelben az osztály sorszáma olvasható!)

  • „Somogy ezer éve” megyei helytörténeti verseny – Szita Bettina (8.), Tóth Dániel (8.), Bogdán Karolina Réka (6.), Vimmer Áron (6.) tagokból álló csapatunk 2. helyezett
  • A Kéthelyért Egyesület helytörténeti versenye – Hosszú Kristóf (6.) 1., Valérián Edit (5.) 2., Álmos Petra (7.) 3. helyezett
  • József Attila Szavalóverseny, megyei fordulóba jutott, helyezést nem ért el: Mika Liliána (8.)
  • Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, megyei forduló – Hosszú Kristóf (6.) 5. hely; megyei fordulóba jutott, helyezést nem ért el: Hegedüs Anna (8.)
  • Sávolyi körzeti helyesírási verseny – Sebdenics Hermina (5.) és Hosszú Kristóf (6.) 1. hely; Mika Anna (3.) és Bognár Anasztázia (4.) 2. hely
  • Balatonkeresztúri körzeti alsós matematikaverseny – Hodorics Domonkos (3.) 2. hely
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny, megyei forduló – Hosszú Kristóf (6.) 14. hely
  • Kalmár László Matematikaverseny, megyei forduló – Hosszú Kristóf (6.) 2. hely; országos fordulón 43. hely (389 versenyzőből)
  • Alapműveleti Matematikaverseny, körzeti forduló – Hosszú Kristóf (6.) 2. hely; Dudás Eszter (5.) 7. hely; megyei forduló – Hosszú Kristóf 19. hely (188 indulóból).
  • Eötvös Loránd Fizika Levelező Verseny – Fata Bianka (7.) 8. hely, Álmos Petra (7.) 12. hely (101 nevezett tanulóból); Tóth Dániel (8.) 6. hely, Mika Liliána (8.) 8. hely (69 indulóból)
  • Német nyelvi kommunikációs verseny, körzeti forduló – Mika Liliána (8.) 3. hely
  • Német szövegértési verseny, körzeti forduló – Hosszú Kristóf 2., Bogdán Karolina Réka (6.) 3. helyezett
  • Országos német nyelvi levelezős verseny – Hegedüs Anna és Mika Liliána (8.) 7. helyezés
  • Egyházmegyei Hittanverseny – felsős csapat: Hegedüs Anna, Mika Dorina, Mika Liliána (8.), Hosszú Kristóf (6.) 4. helyezés; felsős vers, próza kategória: Trunkó Bálint (5.) 3. hely, Sebdenics Hermina (5.) 6. hely; alsós vers, próza: Páli Noémi (3.) 4. hely, Szita Kitti (4.) 6. hely
A tanulmányi versenyek helyezettjei

Rajzversenyek

  • Nemzeti Közlekedési Bizottság pályázata – Ambrus Zoé (5.) 1. helyezett
  • Dunántúli Regionális Vízmű – Víz világnapi pályázata – Hosszú Kristóf (6.) 2. hely
  • Somogy Megyei Közegészségügyi Hivatal pályázata – Tóth Marcell (5.) 1. hely; Lender Tamás (4.) 3. hely

Sportversenyek - Atlétika

  • II. korcsoport - Diákolimpia hárompróba
    körzeti döntő: lány csapat 3. hely; fiú csapat 2. hely; egyéni: Orsós Jázmin (4.) 1. hely, Orsós Márk (5.) 3. hely
    megyei döntő: Orsós Jázmin 3. hely
  • III. korcsoport – Diákolimpia négypróba
    körzeti: fiú csapat 1. hely; egyéniben Bogdán Róbert (5.) 1. hely
    megyei: fiú csapat 4.; egyéniben Bogdán Róbert 2. hely
  • IV. korcsoport Diákolimpia ötpróba
    körzeti: fiú csapat 2. hely
    megyei: fiú csapat 7. hely
  • III-IV. korcsoport egyéni és váltóbajnokság megyei döntő
    III. korcs. fiúknál
    60 m-en Bogdán Róbert 1.;
    távolugrásban Bogdán Róbert 1., aki mindkét számban országos döntőbe jutott!
    4x100 m fiú váltó csapat – Tarcsa Péter, Bajnok Bálint, Orsós Martin, Bogdán Róbert – 1. hely, országos döntőbe jutottak, ott 15. helyezést értek el!
    IV. korcs. fiúknál
    100 m-en Vörös Balázs (6.) 7. hely
    távolugrásban Huszár Krisztián (7.) 2., Orsós György (7.) 4. hely
    kislabda-hajításban Vörös Balázs 4.
    300 m-en Orsós Olivér (6.) 4. hely
    1500 m-en Orsós Kevin (7.) 8. hely
    4x100 m váltó – Vörös Balázs, Huszár Krisztián, Orsós Olivér, Orsós György – 3. hely
  • Kisiskolák atlétika versenye, megyei döntő
    leány csapat 3. hely; fiú csapat 2. hely
    svéd váltó, fiú csapat 1. hely
Sportolóink
(2013. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi


Néhány régi cikk
·Közérdekű tájékoztatás az avar és kerti hulladék égetéséről
(2020. III.szám Ősz)
·D. Fazekas László szín(es)világa
(2017. IV.szám Tél)
·In memoriam…
(2017. II.szám Nyár)
·„Én nem a győztest éneklem”
(2015. II.szám Nyár)
·Sakkverseny Kéthelyen
(2014. I.szám Tavasz)
·Jelzőrendszeres házi segítségnyújtás
(2012. I.szám Tavasz)
·A Művelődési Ház hírei
(2009. IV.szám Tél)
·Jegyzői tájékoztató
(2008. III.szám Ősz)
·Tavaszi sakkhírek
(2007. I.szám Tavasz)
·Hej, madárka...
(2004. II.szám Nyár)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.05 msodperc