Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·Vízkereszttől - húshagyókeddig
·2021. március 15.
·A leendő elsős kéthelyi tanítók levele
·Reményekkel telve kezdtük az új évet
·Helyi értékeink gyűjteménye, a Kéthelyi Települési Értéktár 2020/2021
·100 éves Kéthely Hamvad nevű falurésze
·Home office
·Betekintés a Szociális Szolgáltató Központ hétköznapjaiba
·Távoktatás egyetemista szemmel
·Középiskolás vélemények a tantermen kívüli, digitális oktatásról
·Kéthely és Balatonmáriafürdő települések közötti kerékpárút fejlesztése
·Sikeresen pályáztak a kéthelyi polgárőrök
·1%
·Gyászhír

Versenyek és eredmények a 2007/2008-as tanévben

(válogatás)

Megnevezés Helyszín Osztály Versenyző és helyezés
Versmondás Kéthely, házi verseny 1. Bogdán Karolina Réka 1.
2. Ágoston Nikoletta 1.
3. Mika Liliána 1.
4. Nagy Dorina Anna 1.
Somogysámson, körzeti 2. Tarcsa Péter 1.
3. Mika Liliána 3.
4. Nagy Dorina Anna 2.
Marcali, körzeti 2. Tarcsa Péter 2.
3. Mika Liliána 2.
Mesemondás Kéthely, házi verseny 1. Bozsó Barbara 1.
2. Álmos Petra 1.
3. Mika Liliána 1.
4. Szita Patrícia 1.
Prózamondás Marcali, körzeti 7. Farkas Péter 2.
Helyesírás Kéthely, körzeti 3. Hegedüs Anna 1.
4. Bartis Melinda Anna 2.
Marcali, körzeti 2. Ágoston Nikoletta 3.
Sávoly, körzeti 1. Kremonás Vanessza 1.
2. Ágoston Nikoletta 1.
3. Hegedüs Anna 2.
4. Tóth Adrienn 2.
7. Farkas Péter 1.
8. Havanecz Bianka 1.
Komplex magyar Marcali 3. Havanecz Botond 3.
Népdaléneklés Kéthely, körzeti 3. Mika Liliána 2., Mika Dorina 3.
4. Nagy Dorina Anna 2., Gróf Fruzsina 3.
Buzsák, körzeti 7. Vecsernik Alexandra 3., Boór Eszter 4.
6. Ilyés Inez 4.
Rajz Marcali, körzeti 3. csapat, különdíj
4. Gróf Fruzsina 2.
Német Marcali, körzeti kommunikációs verseny 7. Farkas Péter 2.
8. Jandó Balázs 3., Havanecz Bianka 5.
Marcali, körzeti szöveg-értési verseny 6. Tóth Martina 1., Tarcsa Eszter 2.
Matematika Kéthely, házi verseny 3. Tóth Dániel, Havanecz Botond 1.
4. Huszár Márk 1.
Kalmár László megyei 8. Havanecz Bianka 1.
Zrínyi Ilona országos 8. Huszár Nóra 16., Havanecz Bianka 44.
Marcali, alapműveleti területi 8. Huszár Nóra 2.
Katasztrófa-védelem Területi csapat Havanecz Bianka, Sebdenics Márk, Molnár László, Bódis Máté (5. o.) 1.
Megyei csapat 4.
Atlétika Nemesvid, Köztársaság Kupa csapat 2.
Mezei futó, körzeti 5. Bajnok Eszter 1., Keresztes Ádám 2.
4. Orsós Tamara 3.
csapat II. korcsop. leány: 2., III. korcs. fiú: 2.
Mezei futó, megyei csapat II. korcsop. leány: 3., III. korcs. fiú: 4.
5. Keresztes Ádám 3., Bajnok Eszter 7.
Diákolimpia – többpróba Körzeti 5. Bajnok Eszter 1.
4. Orsós Tamara 3.
7. Bogdán Patrik 1.
8. Kismika Dániel 1.
csapat II. kcs. leány: 2., III. kcs. fiú: 3., IV. kcs. fiú: 2.
Megyei 5. Bajnok Eszter 3.
4. Orsós Tamara 4.
7. Bogdán Patrik 3.
csapat II. kcs. leány: 2.
Teremlabdarúgás Diákolimpia körzeti csapat 2.
Kézilabda Kisiskolák kézilabda diákolimpia, megyei csapat 3.
(2008. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Futás a gyermekekért
(2019. IV.szám Tél)
·Ősz az oviban
(2017. III.szám Ősz)
·Füleki Virág: Sötét erdő, fényes csillag
(2016. IV.szám Tél)
·Az Asszonykórus tartalmas éve
(2015. IV.szám Tél)
·Apa és fia
(2012. III.szám Ősz)
·Fizikaverseny
(2012. II.szám Nyár)
·Dr. Gonda Péter képviselőjelölt bemutatkozása
(2010. III.szám Ősz)
·Új kihívás…
(2007. III.szám Ősz)
·Hasznos információk
(2007. I.szám Tavasz)
·Gondolatok volt iskolámról
(2005. II.szám Nyár)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.04 msodperc