Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·A Nyitott Klub elmúlt öt évéről
·Ha nyár….., akkor olvasótábor!
·300 éves az iskolai oktatás Kéthelyen
·Állatartás
·Nehéz hónapok a vírushelyzet miatt
·Helyi gazdaságfejlesztés Kéthely községben
·Német nyelvi tábor
·Három éve Kéthelyen az Atroplusz Kft.
·Erdei játszótábor két turnusban
·Újra pereg a film a Kéthelyi moziban
·Egyszerűen szép
·Magyarok kenyere gyűjtőpont Kéthelyen

Versenyek és eredmények a 2007/2008-as tanévben

(válogatás)

Megnevezés Helyszín Osztály Versenyző és helyezés
Versmondás Kéthely, házi verseny 1. Bogdán Karolina Réka 1.
2. Ágoston Nikoletta 1.
3. Mika Liliána 1.
4. Nagy Dorina Anna 1.
Somogysámson, körzeti 2. Tarcsa Péter 1.
3. Mika Liliána 3.
4. Nagy Dorina Anna 2.
Marcali, körzeti 2. Tarcsa Péter 2.
3. Mika Liliána 2.
Mesemondás Kéthely, házi verseny 1. Bozsó Barbara 1.
2. Álmos Petra 1.
3. Mika Liliána 1.
4. Szita Patrícia 1.
Prózamondás Marcali, körzeti 7. Farkas Péter 2.
Helyesírás Kéthely, körzeti 3. Hegedüs Anna 1.
4. Bartis Melinda Anna 2.
Marcali, körzeti 2. Ágoston Nikoletta 3.
Sávoly, körzeti 1. Kremonás Vanessza 1.
2. Ágoston Nikoletta 1.
3. Hegedüs Anna 2.
4. Tóth Adrienn 2.
7. Farkas Péter 1.
8. Havanecz Bianka 1.
Komplex magyar Marcali 3. Havanecz Botond 3.
Népdaléneklés Kéthely, körzeti 3. Mika Liliána 2., Mika Dorina 3.
4. Nagy Dorina Anna 2., Gróf Fruzsina 3.
Buzsák, körzeti 7. Vecsernik Alexandra 3., Boór Eszter 4.
6. Ilyés Inez 4.
Rajz Marcali, körzeti 3. csapat, különdíj
4. Gróf Fruzsina 2.
Német Marcali, körzeti kommunikációs verseny 7. Farkas Péter 2.
8. Jandó Balázs 3., Havanecz Bianka 5.
Marcali, körzeti szöveg-értési verseny 6. Tóth Martina 1., Tarcsa Eszter 2.
Matematika Kéthely, házi verseny 3. Tóth Dániel, Havanecz Botond 1.
4. Huszár Márk 1.
Kalmár László megyei 8. Havanecz Bianka 1.
Zrínyi Ilona országos 8. Huszár Nóra 16., Havanecz Bianka 44.
Marcali, alapműveleti területi 8. Huszár Nóra 2.
Katasztrófa-védelem Területi csapat Havanecz Bianka, Sebdenics Márk, Molnár László, Bódis Máté (5. o.) 1.
Megyei csapat 4.
Atlétika Nemesvid, Köztársaság Kupa csapat 2.
Mezei futó, körzeti 5. Bajnok Eszter 1., Keresztes Ádám 2.
4. Orsós Tamara 3.
csapat II. korcsop. leány: 2., III. korcs. fiú: 2.
Mezei futó, megyei csapat II. korcsop. leány: 3., III. korcs. fiú: 4.
5. Keresztes Ádám 3., Bajnok Eszter 7.
Diákolimpia – többpróba Körzeti 5. Bajnok Eszter 1.
4. Orsós Tamara 3.
7. Bogdán Patrik 1.
8. Kismika Dániel 1.
csapat II. kcs. leány: 2., III. kcs. fiú: 3., IV. kcs. fiú: 2.
Megyei 5. Bajnok Eszter 3.
4. Orsós Tamara 4.
7. Bogdán Patrik 3.
csapat II. kcs. leány: 2.
Teremlabdarúgás Diákolimpia körzeti csapat 2.
Kézilabda Kisiskolák kézilabda diákolimpia, megyei csapat 3.
(2008. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Tevékeny évet zárt a művelődési ház
(2018. IV.szám Tél)
·Sakk
(2018. III.szám Ősz)
·Rendhagyó technikaóra
(2016. IV.szám Tél)
·Önkormányzati küldöttség látogatása Nova Racán
(2015. I.szám Tavasz)
·Egyházközségünk hírei
(2013. II.szám Nyár)
·Horgász leszek
(2011. IV.szám Tél)
·Művelődési hírek
(2010. II.szám Nyár)
·Egy különleges élmény – katasztrófa károk nélkül
(2008. II.szám Nyár)
·Bemutatkoztak a művészeti iskolás tanulóink
(2006. II.szám Nyár)
·Egy autó története
(2004. III.szám Ősz)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.07 msodperc