Tartalom
· Foldal
· Ajánlj minket!
· Cikkek
· Impresszum
· Kapcsolat

Legújabb szám
·A Nyitott Klub elmúlt öt évéről
·Ha nyár….., akkor olvasótábor!
·300 éves az iskolai oktatás Kéthelyen
·Állatartás
·Nehéz hónapok a vírushelyzet miatt
·Helyi gazdaságfejlesztés Kéthely községben
·Német nyelvi tábor
·Három éve Kéthelyen az Atroplusz Kft.
·Erdei játszótábor két turnusban
·Újra pereg a film a Kéthelyi moziban
·Egyszerűen szép
·Magyarok kenyere gyűjtőpont Kéthelyen

Eredményesen versenyeztünk

  • Somogysámsonban a szavalóversenyen Mika Liliána (2. o.) 1., Nagy Dorina (3. o.) 3., Bódis Regina (4. o.) 1. helyezés.

  • Marcaliban a Mikszáth Utcai Általános Iskolában komplex anyanyelvi versenyén Bartis Melinda (3. o) helyezés, a rajzversenyen Tóth Adrienn (3. o.) 3. Huszár Bence (4. o.) 2. helyezést ért el.

  • Buzsákban körzeti népdaléneklési versenyen Ilyés Bernadett(8. o.) 1., Draskovics Diána (8. o.) 2. helyezés.

  • Marcaliban a Noszlopy Gáspár Ált. Iskolában körzeti magyarversenyen versmondásban Mika Liliána (2. o.) 2., Nagy Dorina (3. o.) 2., Bódis Regina (4. o.) 1. helyezés.

  • Kéthelyen a körzeti daléneklési versenyen Nagy Dorina (3. o.) 1., Gróf Fruzsina (3. o.) 3. helyezés.

  • Kaposváron az Országos Népdaléneklési Verseny megyei döntőjén a Kórus 1., Ilyés Bernadett és Draskovics Diána (8. o.) énekkettős 1. helyezett lett.

  • Budapesten a Néprajzi Múzeumban rendezett Országos Népdaléneklési verseny döntőjén a Kórus ezüst, Ilyés Bernadett és Draskovics Diána (8. o.) énekkettőse ezüst minősítést szerzett.

  • Marcaliban a területi alapműveleti matematikaversenyen Bódis Máté (4. o.) 5., Huszár Nóra (7. o.) 2., Havanecz Bianka (7. o.) 8. helyezés.

  • Karádon a „Hajlik a meggyfa” Nemzetközi, Regionális Népdaléneklési versenyen a Kórus Arany minősítés és 1. helyezés, Ilyés Bernadett és Draskovics Diána énekkettőse Arany minősítés és 1. helyezés. Mindkét kategóriában jogot szereztünk az októberben Székesfehérvárott rendezendő „Pesovár Ferenc Csoportos Népdaléneklési Verseny” döntőjén való részvételre.

  • Gyenesdiáson a művészeti iskolák vetélkedőjén a 3-4. osztályosok kórusa 3. helyezést ért el.

  • Marcaliban a Mikszáth Utcai Általános Iskolában a „Kis tolmács” szóbeli németversenyen Jandó Balázs (7. o.) 2., Havanecz Bianka (7. o.) 6. helyezés.

  • Marcaliban a Noszlopy Gáspár Ált. Iskolában a körzeti német szövegértési versenyen Farkas Péter (6. o.) és Schmid Márk (6. o.) 6., Tóth Martina (5. o.) 1., Tarcsa Eszter (5. o.) és Sebdenics Regina (5. o.) 2. helyezés.

  • A kéthelyi csapat az Országos Katasztrófavédelmi Verseny marcali területi fordulóján és a megyei döntőn 1. helyezést szerzett.

  • Kéthelyen az I. korcsoportos atlétikai versenyen 40 m síkfutásban: Csizmadia Vivien (2. o.) 4., Orsós Laura (1. o.) 5. és Bogdán Ivett (1. o.) 6.; 4x50 m váltóban leányok 1., a fiúk 3. helyezés. II. korcsoportos atlétikai versenyen 60 m síkfutásban: Bajnok Eszter (4. o.) 1., Orsós Tamara (3. o.) 2., Vimmer Dóra (4. o.) és Orsós Arnold (2. o.) 3.; távolugrásban: Orsós Tamara (3. o.) 1. és Bajnok Eszter (4. o.) 2.; 4x100 m váltóban: a lányok 1., míg a fiúk 2. helyezést kaptak.

  • Nemesvidon a Köztársaság Kupa Atlétikaversenyen 60 m síkfutásban: Bajnok Eszter (4. o.) 1., Orsós Tamara (3. o.) 2., Orsós Arnold (2. o.) 2. helyezés; 100 m síkfutásban Bogyó Emília (7. o.) 1., Bogdán Máté (7. o.) 1., Orsós István (8. o.) 2. helyezés; 400 m síkfutásban: Orsós Tamara (3. o.) 1., Bajnok Eszter (4. o.) 3., Vimmer Dóra (4. o.) 4., Orsós Arnold (2. o.) 1., Keresztes Ádám (4. o.) 2. helyezés; 800 m síkfutásban: Vampel Viktória (7. o.) 4., Orsós István (8. o.) 2., Szita Dániel (8. o.) 3. helyezés; távolugrásban Orsós Tamara (3. o.) 1., Orsós Arnold (2. o.) 1., Bajnok Eszter (4. o.) 4, Vampel Viktória (7. o.) 2., Bogyó Emília (7. o.) 4., Bogdán Máté (7. o.) 1. helyezés; kislabdadobásban: Bajnok Eszter (4. o.) 1., Orsós Tamara (3. o.) 2. helyezés; súlylökésben Bogyó Emília (7. o.) 2. helyezés.

  • Kaposváron a Kis Iskolák Sportversenye atlétika megyei döntőjén a leány csapat 2., a fiúk 2.; svédváltóban a lányok 2., a fiú csapat 1. helyezett lett, a fiúk csapata az országos döntőbe jutott; 600 m síkfutásban Orsós Zsófia (6. o.) 3.; 800 m síkfutásban: Orsós István (8. o.) 1., Balaskó Martina (8. o.) 3. helyezés.

  • Kaposváron a Diákolimpia összetett egyéni és csapatverseny megyei döntőjén IV. korcsoportban a fiúk 1., egyéni összetettben Orsós István (8. o.) 4. helyezés; II. kcs. a leány csapat 4., egyéni összetettben Bajnok Eszter (4. o.) 2. helyezés.

  • Kaposvárott a Diákolimpia mezei futóverseny megyei döntőjén II. korcsoportban Orsós Tamara (3. o.) 2., Keresztes Ádám (4. o.) 4., a fiúk csapata 2.; IV. kcs. a fiú csapat 3. helyezés.

  • IV. kcs. leány kézilabda csapat a megyei „MEKITO” utánpótlás bajnokságon 4. helyezést ért el.

  • A Tesztkódex irodalom levelezős versenyen Vancsó Dániel (7. o.) 5. helyezést ért el.

  • A Bendegúz levelezős versenyen Tóth Martina (5. o.), Sebdenics Regina (5. o), Ambrus Tímea (7. o.) anyanyelvből, Jandó Balázs (7. o.) német nyelvből arany fokozatot szerzett.

(2007. II.szám Nyár)
Nyomtathat verzi

Korbbi cikkek:

Néhány régi cikk
·Szüreti felvonulás, bál, borkorcsolyasütő verseny
(2019. IV.szám Tél)
·In memoriam…
(2018. II.szám Nyár)
·Növeljük otthonunk biztonságát!
(2015. IV.szám Tél)
·In memoriam ...
(2014. IV.szám Tél)
·Helyzetkép az iskolából
(2012. III.szám Ősz)
·Ősz az iskolában
(2011. IV.szám Tél)
·Bende Liza
A KŐKECSKE
(2009. II.szám Nyár)
·Nem értem a kérdést, s nem tudom a választ
(2008. IV.szám Tél)
·Önkormányzati fejlesztések Kéthelyen 2002-2006 között, és a következő évek esélyei
(2006. III.szám Ősz)
·Népszavaztunk
(2004. IV.szám Tél)




PHP-Nuke alapú weboldal

Az oldalon található termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalma alá eshetnek. A hozzászólások, cikkek szerzőik tulajdonai.
Tartalomkezel? rendszer: © 2004 PHP-Nuke. Minden jog fenntartva. A PHP-Nuke szabad szoftver, amelyre a GNU/GPL licensz érvényes.
Oldalkszts: 0.05 msodperc